Rok 2018

ROK 2018 – WPISY, KTÓRE UKAZAŁY SIĘ NA BLOGU POLAKO W MINIONYM ROKU

Rok 2018 już za nami, więc nadeszła idealna pora żeby podsumować minione miesiące na blogu. Nie będzie statystyk czy też analizy czytelności, gdyż wiem, że dla większości z Was nie jest to interesujące. Zamiast tego przygotowałam zestawienie wszystkich wpisów, które ukazały się na blogu w 2018 roku.

W minionym roku odwiedziłam wiele ciekawych miejsc w Chorwacji oraz zwiedziłam interesujące miasta: Sinj, Pag, Betina, Novigrad Dalmacja czy Kaštela. Najmilej jednak wspominam wrześniowy wypad nad Kanion rzeki Zrmanja. Miejsce to w wyjątkowy sposób przypadło mi do gustu. 

W 2018 roku na Polako ukazało się 55 wpisów o różnej tematyce. Pisałam o podróżach, kuchni oraz codziennym życiu. Poruszyłam także temat ekologii i tego, jak bardzo szkodliwy wpływ na nasze środowisko ma plastik (wpis: „Akcja plastik! Skup butelek w Chorwacji i moje sposoby na bycie eko”.) Ku memu zdziwieniu właśnie ten wpis cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem na blogu.

Poniżej przedstawiam Wam listę z wszystkimi postami, jakie napisałam dla Wam w roku 2018.
Korzystając z okazji chciałam podziękować Wam za to, że jesteście, komentujecie i wspieracie Polako dobrym słowem 🙂 Teraz trzymajcie kciuki żeby rok 2019 był pełen sukcesów i wspaniałych wydarzeń!

Wpisy, które ukazały się na blogu w 2018 roku:

Rok 2018 na bloguDo widzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *