Listopad 2018

LISTOPAD 2018: PODSUMOWANIE MIESIĄCA NA ZDJĘCIACH

Ten miesiąc minął mi wyjątkowo szybko. Nawet umknęło mi to, że dzisiaj przecież mamy Andrzejki! Jeśli chodzi o mnie, nie zamierzam lać wosku przez dziurkę od klucza, czy też bawić się w różnego rodzaju wróżby. Dzisiejszy wieczór zamierzam spędzić w domu, przy kominku z książką i może lampką wina w ręku. 

Nie wiem jak u Was, ale w Chorwacji powoli zaczyna się już przedświąteczna gorączka. Na wystawach pojawiły się choinki, gwiazdy i renifery, a w telewizji kilka dni temu była emisja filmu „Kevin sam w domu” 😮
Dla mnie ta cała przedświąteczna aura pojawiła się stanowczo za szybko. Bardzo lubię święta i ich magię, ale zawsze ze wszystkimi dekoracjami wstrzymuję się do szóstego grudnia. Szczerze od tych reklam, sklepowych wystaw można zwyczajnie zwariować, więc im później do mojego mieszkania zawitają świąteczne ozdoby tym lepiej.
Cieszę się, że w mojej głowie mam już pomysły na świąteczne prezenty dla najbliższych. Pozostanie mi tylko późniejsze zamówienie paczek w sprawdzonych sklepach internetowych, dzięki czemu bieganinę po zatłoczonych galeriach ominę szerokim łukiem. 

Zanim jednak przyjdzie zima a wraz z nią święta zapraszam do jesiennych zdjęć z listopada. To chyba już ostatnie słoneczne i ciepłe kadry, bo powoli i tutaj odczuwa się chłodniejsze powietrze, a deszczowe i wietrzne dni pojawiają się coraz częściej.

Podsumowanie miesiąca – listopad 2018

Listopad 2018

Splitskie blokowisko…

Listopad 2018

Hajduk Split – żywa legenda!

Listopad 2018

Niedzielny umilacz dnia

Listopad 2018

Bezludna o tej porze roku alejka w Bolu

Listopad 2018

Pochmurny dzień i smutny Zlatni Rat

Listopad 2018

Mała i duża Jadrolinija

Listopad 2018

Listopad 2018

Listopad 2018

Trzy razy Adriatyk

Listopad 2018

Listopad 2018

Kaštela – opuszczone ale wyjątkowo piękne budynki

Listopad 2018

Kevin na ekranie

Listopad 2018

6:15 a na dworze jeszcze ciemno!

Listopad 2018

Ostatnie ślady jesieni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *