Wymarzony slub w Chorwacji

WYMARZONY ŚLUB W CHORWACJI? SKORZYSTAJ Z POMOCY WEDDING IN CRO

Jak wygląda organizacja ślubu z Wedding in Cro mieliście przyjemność poznać już na moim blogu w dwóch wcześniejszych wpisach. Zerknijcie tutaj i tutaj. Nie wspominałabym o niej po raz kolejny, gdyby nie fakt, że z dziewczynami z Wedding in Cro stworzyłyśmy ciekawą relację.

Dla przypomnienia, Wedding in Cro to agencja ślubna działająca w Chorwacji, która z wielkim zaangażowaniem zajmuje się organizacją ślubów w tym pięknym i jakże malowniczym kraju. Oferta przygotowana przez dziewczyny adresowana jest w szczególności do polskich par, chcących zawrzeć swój związek małżeński w słonecznej Dalmacji.
Z roku na rok w ofercie Wedding in Cro powstają nowe, ciekawe lokalizacje zaślubin. Do wyboru mamy między innymi takie miasta jak Makarska, Split, Trogir, Šibenik oraz wyspy: Brač, Hvar, Čiovo. W najnowszej ofercie znajduje się również urocza wyspa Vis, na której zostało nakręconych wiele scen do najnowszego filmu Mamma Mia!
Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć wyspę Vis i nowe miejsca ślubnych scenerii.

Zwiastun filmu Mamma Mia 2 i kadry z wyspy Vis

To tylko znikoma część ślubnych lokalizacji, ale możecie być pewni, że bez względu na wybór miejsca zaślub Wasz ślub będzie niepowtarzalny i wyjątkowy! Wedding in Cro bardzo indywidualnie traktuje każdą Młodą Parę wychodząc naprzeciw Jej oczekiwaniom.
Tak jak nie ma dwóch podobnych do siebie Par, tak samo nie ma dwóch identycznych ceremonii ślubnych. Za każdym razem podczas ślubu oraz przyjęcia pojawiają się nowe dekoracje i dodatki w wybranych przez Nowożeńców kolorach. 

Wymarzony ślub w ChorwacjiŚlubne dekoracje

Wymarzony ślub w ChorwacjiPiękny bukiet kwiatów dla Pani Młodej. Te kolory są bajeczne!

Wymarzony ślub w Chorwacji

Wymarzony ślub w Chorwacji

Wymarzony ślub w ChorwacjiDekoracje są istotnym elementem każdego ślubu

Zespół Wedding in Cro zajmuje się przygotowaniem ślubu od samego początku do końca. Zaczynając od pomocy przy wyborze odpowiedniego miejsca zaślubin, przygotowaniu i załatwieniu niezbędnej dokumentacji ślubnej, oraz późniejszych dokumentów potwierdzających małżeństwo. Cały ślub zawsze odbywa się zgodnie z prawem i pod okiem tłumacza przysięgłego.

Wymarzony ślub w Chorwacji

Zespół Wedding in Cro dba o każdy najmniejszy szczegół ślubu, tak aby Para mogła bez stresu oddać się przyjemności odpoczynku i oderwać od wszelkich zmartwień podczas korzystania z uroków Chorwacji. Kiedy Zakochani relaksują się na ciepłych plażach, dziewczyny z wielką pasją i radością oddają się przygotowaniu całej ceremonii. Tak samo jak Młodej Parze, tak i zespołowi Wedding in Cro zależy na tym, żeby ślub niezapomnianym i cudownym przeżyciem.

Ślub kościelny
Podobnie, w przypadku ślubu kościelnego, dziewczyny załatwiają wszelkie formalności, oraz zajmują się dekoracjami świątyni. Ślubu kościelnego Młodej Parze udziela sympatyczny ksiądz z Polski, tak więc cała ceremonia ślubna i msza święta prowadzona jest w języku polskim.

Pamiętajcie, że ślub to nie stres i nerwy tylko cudowne chwile i uniesienia. Bynajmniej tak jest zawsze, gdy do pomocy nadciąga organizacja Wedding in Cro! Jeśli i Ty chcesz podczas ślubu poczuć się naprawdę szczęśliwie i beztrosko odezwij się do dziewczyn.

Kontakt do Wedding in Cro:
e-mail: info@weddingincro.com
Fanpage: Wedding in Cro – ślub w Chorwacji
Instagram: weddingincro

Powołując się na blog Polako, na każdą Parę Młodą czekać będzie mała niespodzianka 🙂 Śmiało piszcie do Wedding in Cro żeby już dzisiaj zarezerwować wolny termin na wymorzony ślub w Chorwacji.

Wymarzony ślub w ChorwacjiZielona, czy różowa wstążka? Każdy detal jest ważny

Wymarzony ślub w Chorwacji

Wymarzony ślub w ChorwacjiJust Married! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *