Wedding ic Cro

WEDDING IN CRO – ŚLUB W CHORWACJI W CZASACH PENDEMII

Pandemia koronawirusa namieszała w naszym życiu codziennym, osobistym  i zawodowym. Sparaliżowała nie tylko gospodarkę, ale również nas, jako ludzi. Wirus spowodował, że musieliśmy zrezygnować z części swoich planów, a niekiedy ze łzami w oczach porzucić nasze największe marzenia. Pomimo tego, że koronawirus nadal nie odpuszcza, to my nauczyliśmy się już żyć w nowej rzeczywistości. Nie zawsze jest słodko i kolorowo, bo problemy i trudności spotykają nas każdego dnia, ale na pewno potrafimy stawić im czoło i na nowo zorganizować przestrzeń wokół nas.

Ostatni czas nie był łatwy dla małych firm i działalności. Ciągle zmieniające się obostrzenia miały znaczący wpływ na działanie różnych instytucji i prywatnych organizacji. Niektóre z nich zostały zamknięte, część nie podołała nowym wymogom, a Ci, którzy utrzymali się na rynku musieli włożyć dużo pracy i energii, żeby dostosować się do wszystkich zmian i nadal świadczyć usługi swoim klientom.

Jedną z branż, na której piętno odcisnął koronawirus jest branża ślubno – weselna. W dzisiejszych warunkach nie tak łatwo zorganizować ślub marzeń, ale jak najbardziej jest to możliwe. Szczególnie jeśli całą organizację powierzymy w ręce doświadczonych specjalistów. Śluby w czasach pandemii cały czas się odbywają, bo przecież to miłość dodaje nam skrzydeł i czyni nas szczęśliwymi ludźmi. Pomimo szalejącego wirusa, wiele par decyduje się wziąć ślub poza granicami kraju, wybierając słoneczne i ciepłe kierunki. 

Wedding in Cro, agencja ślubna, którą mieliście już przyjemność poznać poprzez moje wpisy na blogu, również prężnie i z wielkim sukcesem pracuje nad spełnianiem marzeń narzeczonych, pragnących złożyć swoją przysięgę małżeńską w Chorwacji. Jeśli Wy także jesteście parą Zakochanych, która chciałaby powiedzieć „tak” nad malowniczym Adriatykiem, to koniecznie odezwijcie się do konsultantek z Wedding in Cro. Dziewczyny mają duże doświadczenie w swoim fachu i nawet podczas pandemii potrafią zorganizować bajkowy i co najważniejsze bezpieczny ślub w Chorwacji. Już niedługo dostępne będą u nich rezerwacje na lato 2022 oraz wiele nowości.

Wedding in Cro

Piękne chorwackie scenerie

Ślub w Chorwacji w czasach pandemii

Od samego początku misją dziewczyn z Wedding in Cro jest uszczęśliwienie Młodej Pary i stworzenie dla nich takiego ślubu, który na długo pozostanie w ich pamięci i sercach. Obecnie, kiedy świat dookoła całkowicie się zmienił, wedding plannerki potrafią zaczarować rzeczywistość i wnieść do niej trochę magii. Wszystko po to, żeby Nowożeńcy w dniu swojego ślubu czuli się wyjątkowo dobrze, szczęśliwie i zapomnieli o wszystkich troskach. Ten dzień ma być dla nich wspaniałym wydarzeniem.

Jak to wszystko wygląda w praktyce? Młoda Para od chwili podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego w Chorwacji może liczyć na pełną pomoc i wsparcie ze strony Wedding in Cro. Konsultantki pomagają Narzeczonym przebrnąć przez wszystkie formalności i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa związanego z koronawirusem. Dziewczyny od samego początku, aż do momentu ostatnich przygotowań, mają stały kontakt telefoniczny i meilowy z Narzeczonymi. Po omówieniu i dokonaniu decyzji dotyczących miejsca zaślubin, organizacji przyjęcia i zakwaterowania przyszła Młoda Para może spać spokojnie.

W związku z ciągle zmieniającymi się obostrzeniami, wiele Par ma mętlik w głowie i w ogóle nie wie jak podejść do tematu ślubu. Są trochę przerażeni i niepewni. Obawiają się również o atmosferę i martwią, że coś może pójść nie tak, ale nie chcą też odkładać w nieskończoność tak ważnego dla siebie wydarzenia. Tutaj właśnie wkraczają na scenę wedding plannerki, które śledząc na bieżąco wszystkie zalecenia, pomagają Zakochanym bezstresowo i sprawnie sprostać wymaganiom.

Wedding in Cro

Podczas wypowiadania ślubnej przysięgi

Na dzień dzisiejszy największą niewiadomą są testy na koronawirus. Zarówno Młodzi, jaki i zaproszeni przez nich goście, żeby przekroczyć granicę Chorwacji muszą okazać test z negatywnym wynikiem. Jeśli u nikogo z osób biorących udział w ceremonii nie zostanie stwierdzony koronawirus, to nie ma już najmniejszych przeciwskazań żeby taki ślub się nie odbył. Wiosenne śluby przebiegły bez zakłóceń i odbywały się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Śluby cywilne przeprowadzane są najczęściej na świeżym powietrzu: na plaży, na ustronnych klifach czy w malowniczych parkach. Jest to bezpieczna opcja, zważywszy również na to, że urzędnik stanu cywilnego i tłumacz przysięgły, czyli osoby za pośrednictwem których ślub zostaje prawnie zawarty, pozostają w stosownych odległościach od Pary Młodej i przybyłych gości. Nie ma tutaj mowy o żadnym narażaniu swojego zdrowia.

Ślub w Chorwacji jest więc dobrym rozwiązaniem dla wszystkich Zakochanych, którzy chcą zawrzeć swój związek małżeński bez stresu i jednocześnie mieć przy okazji wspaniały urlop. Chorwacja to nadal jeden z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych przez Polaków. Zamiast przekreślać swoje marzenia, spełniajmy je, ale zachowując przy tym zdrowy rozsądek.

Wedding in Cro

Wedding ic Cro

Wedding in Cro

Wedding in Cro

Życzymy wszystkim Młodym Parom dużo miłości i szczęścia

Dane kontaktowe do agencji Wedding in Cro:

Strona internetowa: weddingincro.com
Mail: info@weddingincro.com
Fanpage: Wedding in Cro – ślub w Chorwacji
Instagram: weddingincro

(Wszystkie zdjęcia zamieszczone w  tekście są własnością agencji Wedding in Cro)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *