Wedding in Cro

WEDDING IN CRO – POWIEDZ „TAK” W SŁONECZNEJ CHORWACJI

Najwięcej zakochanych decyduje się na ślub w okresie od czerwca do października. Wszystkie pary liczą na sprzyjającą pogodę i cudowną aurę. Chcą przecież, żeby tak ważny i jedyny dzień w ich życiu był naprawdę wyjątkowy, udany i miło wspominany przez wszystkie uczestniczące w ceremonii osoby. Występują pary, którym marzy się wytworny i elegancki ślub, oraz tacy zakochani, którzy chcieliby aby ich ślub był na luzie i w swobodnej atmosferze. I chociaż każda para oczekuje czegoś innego, to jedno jest pewne. Wszystkim ślubnym oczekiwaniom sprosta Weeding in Cro – organizacja zajmująca się planowaniem ślubów  przede wszystkim dla obcokrajowców w Chorwacji.

Coraz więcej osób decyduje się powiedzieć „tak” w słonecznej Chorwacji – nad Adriatykiem, pod palmą na plaży, przy odgłosach morskich fal i śpiewie cykad. A przyznać trzeba, że Chorwacja jest małym rajem na ziemi i ślub w tak malowniczym miejscu to marzenie nie jednej pary. Żeby to marzenie spełnić, jak najszybciej zgłoście się do Ani, jednej z konsultantek Wedding in Cro, która zrobi wszystko żebyście byli zadowoleni, a Wasz ślub okazał się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.


Moja wizyta na ślubie przygotowanym przez zespół Wedding in Cro


Cieszę się, że po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć na ślubie polskiej pary, która zawarła przysięgę małżeńską w Chorwacji. Ostatnim razem byłam świadkiem ślubu w Splicie jaki miał miejsce w malowniczym parku Sustipan. Tym razem cała ceremonia odbyła się na małej plaży w miejscowości Seget Donji.

Ceremonia zaślubin planowana była na godzinę 17.00. Już od południa dziewczyny pełną parą wzięły się za przygotowania całego wystroju. Jako, że byłam tam dużo przed czasem mogłam podejrzeć jak przebiegają całe przygotowania oraz sama zaoferować swoją pomoc. Udało mi się ozdobić krzesła i zawiązać na nich różowe kokardy! Zebrałam za to same pochwały 😀 
W bardzo szybkim czasie złożyłyśmy namiot, który następnie dziewczyny z Weeding in Cro przepięknie udekorowały. Biel i róż były przewodnimi kolorami całego wydarzenia. Delikatne kolory i błękit morza idealnie ze sobą współgrały tworząc malowniczą scenerię zaślubin. Na sam koniec świeżymi kwiatami zostały udekorowane krzesła, stół oraz konstrukcja namiotu dodając całości elegancji i delikatności. Wszystko wyglądało dokładnie tak, jak wymarzyła sobie Para Młoda.
Gdy całe przygotowania zostały dopięte na ostatni guzik pozostało nam już tylko czekać na zakochanych.

Kiedy pojawiła się wyczekiwana Para Młoda oraz ich przyjaciele, nadszedł czas na rozpoczęcie ceremonii. Na umówiony znak, Młodzi podeszli do wyznaczonego miejsca i pod czujnym okiem urzędnika stanu cywilnego oraz tłumacza przysięgłego złożyli sobie przysięgę małżeńską. Nie obyło się bez kilku łez radości oraz braw i wiwatów dla Nowożeńców. Oczywiście po pierwszym pocałunku Pary Młodej został wzniesiony toast za ich miłość i wspólne szczęśliwe życie. Nawet przypadkowe osoby znajdujące się w tym czasie w pobliżu miejsca ceremonii zaczęły gratulować i życzyć Młodym wszystkiego co najlepsze.  

Po ceremonii ślubnej odbyła się sesja fotograficzna Młodej Pary, w której ja nie brałam już udziału. Zdjęcia świeżo upieczonemu małżeństwu wykonał Antonio Miše a jego fotograficzne dokonania możecie zobaczyć na facebooku. Zachęcam do polubienia strony 🙂 

Informacje o Wedding in Cro


Dziewczyny z Wedding in Cro to przede wszystkim Ania, Mirela i Kate
ale na tych trzech żeńskich imionach zespół się nie zamyka. Przy większych uroczystościach ekipa Wedding in Cro liczy około 10 kobiet – bo jak to się mówi, siła jest w kobietach! 🙂
Oprócz organizowania ślubów w Chorwacji, Wedding in Cro zajmuje się również odnowami przysięg małżeńskich, zaręczynami w romantycznej scenerii oraz organizuje rocznice  zawarcia związku małżeńskiego – czyli wszystko, co związane jest z miłością.

Osoby zainteresowane ślubem w malowniczej Chorwacji niech już dłużej nie zwlekają ze swoją decyzją. Odezwijcie się na podany niżej adres e-mail w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Ja ze swojej strony mogę poświadczyć, że Wedding in Cro to profesjonalna organizacja, tworząca z wielką pasją i miłością. Bo przecież w życiu najważniejsza jest MIŁOŚĆ!

Powołując się na Polako.eu Nowożeńcy mogą liczyć na miłą niespodziankę.

Kontakt: info@weddingincro.com
Fanpage: Wedding in Cro – Ślub w Chorwacji
Instagram: weddingincro

Wedding in Cro

Wedding in Cro – za chwilę dwoje ludzi złoży przysięgę małżeńską na całe życie 

Wedding in Cro

Obrączki już czekają…

Wedding in CroŚwieże i pachnące kwiaty w kolorach dekoracji

Wedding in Cro

Ceremonia ślubna

Wedding in Cro

Za miłość trzeba wznieść toast

Wedding in CroPan Młody może pocałować Pannę Młodą

Wedding in CroKto złapie bukiet Panny Młodej?

Wedding in CroPatrycja i Kamil – świeżo upieczone małżeństwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *