Współpraca

Moja przygoda z Chorwacją rozpoczęła się w 2009 roku. Od tamtego czasu, co roku każde wakacje spędzałam w Chorwacji (na wyspie Brač) skąd odbywałam swoje dalsze podróże po tym pięknym i malowniczym kraju.

Od 2014 roku w Chorwacji bywałam już nie tylko na dwutygodniowych wakacjach, ale również w okresie jesiennym i zimowym. Mogłam doświadczyć tutejszego życia poza sezonem turystycznym i poznać ten kraj jeszcze bardziej i z zupełnie innej perspektywy. W 2014 roku powstał również mój blog Polako, który z czasem stał się wartościowym miejscem w sieci zrzeszającym miłośników podróży i Chorwacji.

Aktualnie jestem szczęśliwą mieszkanką wyspy Brač (miejscowość Bol) i tutaj „polako” czytaj „powoli” toczy się moje życie. Z tego też miejsca piszę o swoich podróżach po Chorwacji, życiu na emigracji i o wszystkim tym, co jest związane z turystyką w Chorwacji. 

Skoro trafiłeś do tej zakładki, to śmiem przypuszczać, że jesteś ciekawy jakie formy współpracy mogę Ci zaoferować. Zerknij poniżej i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Jestem również otwarta na różne propozycje z Twojej strony więc pisz śmiało i pytaj.

Współpraca blogerska

Współpraca

Do tej pory miałam przyjemność współpracować z:

Południk ZeroTravelerTramontanasmaki_dalmacji