Archiwum Wedding in Cro

ZARĘCZYNY W WALENTYNKI, A ŚLUB W CHORWACJI

Zbliżają się Walentynki – magiczny dzień, kiedy miłość mocniej wypełnia nasze serca i dusze. To czas, w którym gesty bliskości nabierają szczególnego znaczenia, a słowa “kocham cię” sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. 14 lutego, w dniu, w którym uczucia ze zdwojoną siłą unoszą się w powietrzu, pragniemy podzielić się z bliską nam osobą wszystkim tym, co sprawi, że na jej twarzy pojawi się szczery uśmiech.

Pomimo tego, że czułość warto jest okazywać codziennie, to Walentynki niech będą przypomnieniem o niezwykłej sile miłości, która przetrwać może wszelkie trudności i przeszkody, prowadząc nas przez życie pełne wzajemnego wsparcia.

Dzień zakochanych, jest również dobrą okazją dla par, żeby jeszcze bardziej celebrować swoją relację: spędzić ze sobą miły wieczór, wyjść na romantyczną kolację albo wybrać się razem na długi spacer. Wiele par właśnie tego dnia podejmuje decyzję o dalszym wspólnym życiu, zaręczy się i zacznie w głowach układać scenariusz idealnego ślubu – takiego, który będzie dla nich cudownym przeżyciem wspominanym z radością przez wiele długich lat.
Dla miłośników południowego słońca – przypominam o możliwości zawarcia związku małżeńskiego właśnie w Chorwacji
Każda para ma inne marzenia o idealnym ślubie, ale na pewno każda z nich pragnie jednego – żeby ten dzień stał się dla nich wyjątkowym doznaniem, które napełni ich serca ciepłem i szczęściem. A w tym akurat może już im pomóc Wedding in Cro , zespół zajmujący się organizacją cudownych, legalnych ślubów w języku polskim od 15 lat, na czele którego stoi Ania Reljić, od lat zamieszkująca Dalmację Środkową. 

Wyobraźcie sobie wymianę przysięgi małżeńskiej na malowniczej plaży, albo w otoczeniu pięknych palm lub drzew oliwnych. A może marzy się Wam ceremonia w historycznym kościółku? W Chorwacji możliwości są nieograniczone, a zespół Wedding In Cro bardzo chętnie pomoże zrealizować Wasze oczekiwania.

Archiwum Wedding in Cro

Archiwum Wedding in CroŚlub na malowniczych plażach?

Archiwum Wedding in Cro

A może w historycznym kościółku?

Decydując się na ślub w słonecznych zakątkach Dalmacji możecie być pewni, że ten dzień będzie dla Was i dla Waszych gości wyjątkowym czasem. Tutaj natura staje się niezrównanym mistrzem ślubnych ceremonii, oferując wyjątkowe scenerie, które zapierają dech w piersiach i tworzą magiczny klimat. Ślub na tle błękitnego Adriatyku, gdzie szum fal i delikatna morska bryza tworzą romantyczną atmosferę trudno opisać słowami.

Archiwum Wedding in CroŚlub pod palmą też jest możliwy.

Drzewa oliwne, symbol pokoju, stwarzają idealną oprawę dla ceremonii ślubnej otaczając zakochaną parę swoimi zielonymi gałęziami i delikatnym cieniem. Gaj oliwny to tylko przykład miejsc, które Wedding in Cro mają w swojej ofercie. Palmy, unoszące się delikatnie na wietrze, tworzą klimat beztroski, idealny dla par pragnących odmienić swoje ślubne doświadczenie i wnieść trochę śródziemnomorskiego uroku do swojego wielkiego dnia. Wasz ślub może odbyć się również na plaży, na tarasie, w parku, albo na renesansowych starówkach. Chorwacja oferuje wiele miejsc w pięknym otoczeniu przyrody i długoletniej historii.

Archiwum Wedding in Cro

Renesansowe starówki są pięknym tłem ślubnych zdjęć.

Tak więc, niech marzenia o idealnym ślubie staną się dla Was rzeczywistością. Bo w końcu, ten wspaniały dzień ma być Waszym najpiękniejszym przeżyciem, a wspomnienia z niego pozostać w waszych sercach na zawsze. Podejmując decyzję o ślubie, luty nadal jest idealnym czasem by Wasza ceremonia odbyła się jeszcze tego roku.
Czytelników polako.eu czekać będzie dodatkowa niespodzianka.

Kontakt do Wedding in Cro:
e-mail: info@weddingincro.com
Fanpage: Wedding in Cro – ślub w Chorwacji
Instagram: weddingincro

Archiwum Wedding in Cro(Zdjęcia zamieszczone we wpisie są własnością Wedding in Cro).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *