Chorwacka czekolada z ryżem

MIKADO (ZVEČEVO) – CHORWACKA CZEKOLADA Z RYŻEM PREPEAROWANYM

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z osobą, która powiedziałaby, że nie lubi słodyczy. Trudno też nie zgodzić się z tym, że coś słodkiego poprawia humor. W moim przypadku zawsze to działa! Kostka dobrej czekolady, mały kawałek pysznego ciasta, smaczny deser i już na twarzy pojawia się uśmiech.

Jeśli i Ty należysz do grona słodkich łakomczuchów i już na samą myśl o czekoladzie robi Ci się przyjemniej to ten wpis jest dla Ciebie. Dzisiaj będzie właśnie o czekoladzie. Nie byle jakiej czekoladzie, bo kultowej z Chorwacji. Czekoladzie z ryżem preparowanym, która podbiła światowy rynek słodyczy! Zapraszam.

 

Firma Zvečevo

Firma Zvečevo powstała w 1921 roku. Od samego początku istnienia misją firmy było osłodzenie życia innym. Przez wiele lat firma małymi krokami wprowadzała na rynek nowe produkty i każdy bardzo szybko stawał się numerem jeden wśród chorwackich słodyczy. 
Dowodem najwyższej jakości produktów Zvečevo są liczne nagrody, wyróżnienia w kraju i za granicą oraz setki medali i odznaczeń. Firma otrzymała także kilka złotych medali światowej instytucji oceny jakości Monde Selection, Bruxelles

 


Zvečevo stworzyło pierwszą na świecie czekoladę z ryżem. Ich oryginalny pomysł od razu skradł serca wielu miłośnikom słodyczy na całym świecie.


 

Chorwacka czekolada z ryżem

Mleczna czekolada z ryżem preparowanym o nazwie Mikado pojawiła się na chorwackim rynku słodyczy w 1964 roku. Firma Zvečevo jako pierwsza na świecie połączyła masę czekoladową z ryżem otrzymując w ten sposób oryginalny produkt, który od razu podbił serca klientów. Wraz z czekoladą Mikado dorastały pokolenia, a ona niezmiennie smakowała tak samo dobrze. Od samego początku istnienia receptura czekolady pozostała bez zmian i po dzień dzisiejszy uważana jest w Chorwacji za najlepszą czekoladę z ryżem.

Pomimo tego, iż na rynku pojawiło się wiele kopi Mikado i wiele firm wprowadziło na rynek kolejne czekolady z ryżem, to zawsze tą pierwszą, oryginalną i niezastąpioną pozostanie mleczna czekolada od firmy Zvečevo. Sekret tej czekolady tkwi w tradycji i niepowtarzalnej recepturze!

Chorwacka czekolada z ryżem

Chorwacka czekolada z ryżem

Czekoladę Mikado możecie kupić podczas pobytu w Chorwacji praktycznie w każdym sklepie (Tommy, Konzum, Plodine, Lidl).

Chorwacka czekolada z ryżem

Zawsze jest odpowiednia pora na mały kawałek dobrej czekolady!

Buy coffee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *