Share Week

SHARE WEEK – POLECAMY BLOGI INNYCH AUTORÓW

W tym roku postanowiłam wziąć udział w edycji Share Week – autorzy polacają autorów. Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji jest Andrzej Tucholski, który po raz piąty organizuje Share Week dla blogerów.
Głónym celem edycji Share Week jest wybranie najbardziej ciekawych i najczęściej odwiedzanych blogów. Każdy autor może wytypować trzy blogi, które są jego zdaniem godne polecenia, którymi sam się inspiruje czy chętnie czyta. Takim oto sposobem powstanie lista najczęściej odwiedzanych bogów przez innych blogerów. Fajny pomysł w którym warto wziąć udział i oddać swój głos.

Ja osobiście, każdego dnia zaglądam na blogi o różnej tematyce, ale te które dla Was wybrałam są mi najbardziej bliskie. Jestem ich stałą czytelniczą i lubię do nich wracać w każdej wolnej chwili.

 

Share Week – blogi, które czytam i gorąco polecam:

1. Twins on Tour – kliknij tutaj

Blog o podróżach pisany przez dwie siostry – Kasię i Karolinę. Uwielbiam Te dziewczyny za ich radość w oczach oraz tą niesamowitą pogodę ducha, którą daje się wyczuć podczas czytania bloga.
Jedna z sióstr jest wielką miłośniczką poezji, przez co w wielu postach znaleźć można fajne cytaty, lub urywki wierszy dokładnie pasujące tematyką do miejsca i sytuacji o której pisze. Druga siostra natomiast zakochana jest w Afryce i jej wszystkie wpisy z tych zakątków świata czyta się jednym tchem.
Na bloga Twins on Tour trafiłam niecały roku temu (i co ciekawsze, prosto na wpis o Bałkanach – Mostarze i Dubrovniku) i od tego momentu stałam się ich stałą czytelniczką.

2. Run Way 37 – kliknij tutaj

Jako, że bardzo lubię samoloty to długo nie musiałam czekać żeby ten blog sam wpadł mi w oko. Na blogu wyszukać można wiele ciekawych informacji o lotnictwie, nowych połączeniach samolotowych oraz wszelkich nowinkach z tej dziedziny. Poza tym piękne zdjęcia samolotów to jest to co lubię najbardziej!
Run Way 37 pisany jest ręką mężczyzny ze specyficznym poczuciem humoru, który w bardzo delikatny sposób przemyca je do swoich postów. Miła i interesująca lektura szczególnie dla osób lubiących świat samolotów.

3.Imigomo – kliknij tutaj

Imigomo to zarówno blog jak i aplikacja o tematyce rozwoju osobistego. Lubię tutaj wracać po dawkę pozytywnej energii oraz po to, żeby dostać „kopa” do działania. Imigomo pokazuje w jaki sposób rozwijać swoje umiejętności, jak dążyć do określonych celów i nie poddać się w połowie drogi, a także podpowiada jak żyć żeby być w pełni szczęśliwą osobą. Wpisy na blogu uczą również w jaki sposób pozbyć się nieśmiałości i otworzyć na inne osoby. Oprócz tego, na blogu znaleźć można wpisy o skutecznej komunikacji interpersonalnej czy chociażby asertywności w pracy. Każda osoba znajdzie tutaj coś ciekawego i interesującego dla siebie. Serdecznie polecam.

2 Replies to “SHARE WEEK – POLECAMY BLOGI INNYCH AUTORÓW”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *