Share Week

SHARE WEEK 2019, CZYLI BLOGI, KTÓRE CZYTAM I POLECAM

Share Week to fajna coroczna akcja blogowa, którą w 2012 roku zapoczątkował Andrzej Tucholski. W skrócie całe wydarzenie polega na tym, że blogerzy na łamach swoich blogów polecają blogi, które sami czytają lub po prostu są dla nich wartościowe. Dzięki temu powstaje lista ciekawych blogerów, których naprawdę warto śledzić i czytać.
W wydarzeniu Share Week biorę udział już trzeci raz i z wielką przyjemnością po raz kolejny chcę polecić Wam blogi, do których ja sama praktycznie codziennie zaglądam. 

 

Share Week 2019

Wandergirl

Blog:
Wandergirl to kobiecy blog o stylowym podróżowaniu na własną rękę. Piękny wizualnie oraz ciekawy pod względem treści. Monika, autorka bloga odkrywa przed nami ciekawe miejsca oraz klimatyczne destynacje. Na blogu oprócz relacji z podróży, znajdują się też ciekawe wywiady z innymi kobietami, które ruszyły w świat w pogoni za spełnieniem swoich marzeń.
Autorka:
Jak sama Monika pisze, uwielbia nurkowanie, espresso i zapach morskiej soli. Największym jej podróżniczym marzeniem jest odwiedzenie wszystkich kontynentów, podróż przez mokrą pustynię solną w Boliwii, zobaczenie zorzy polarnej w Skandynawii oraz spędzenie nocy pod namiotem na rozgwieżdżonej pustyni w Maroko.
Share Week

 

W poszukiwaniu końca świata

Blog:
Bloga prowadzi moja imienniczka szukająca swojego miejsca na ziemi. Ewelina na swoim blogu pisze o przebytych podróżach oraz udziela wielu informacji na temat życia i pracy za granicą. Jej wpisy naprzemiennie wywołują uśmiech na twarzy i zmuszają do przemyśleń.
Autorka:
Ewelina kocha podróże, pisanie i analizowanie wszystkiego co ją dookoła otacza. Dzięki programowi Erasmus wyjechała do Turcji, studiowała w Grecji i Czechach, a nawet sprzedawała lody w Nowym Jorku. 

Share Week

 

Podróżowisko

Blog:
Blog Podróżowisko to przytulne miejsce dla wszystkich pasjonatów podróży. Znajdziemy tutaj podróżnicze relacje z wielu państw, miast i ciekawych zakątków świata. Wszystko oprawione pięknymi i malowniczymi zdjęciami.
Autorka:
Blog Podróżowisko prowadzi Monika, miłośniczka ciepłej Azji Południowo – Wschodniej, oraz dla równowagi zimnej Islandii do której ma wielki sentyment. Na co dzień Monika jest etatowym pracownikiem korporacji, a w wolnych chwilach poszukuje wszelkich możliwości oderwania się od rutyny.

Share Week

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *