Share Week 2017

SHARE WEEK 2017 – TWÓRCY POLECAJĄ TWÓRCÓW

Po raz drugi biorę udział w autorskim projekcie Share Week, którego głównym założeniem jest podzielenie się ze swoimi czytelnikami, blogami jakie sami czytamy. Edycja Share Week 2017 podobnie jak i w ubiegłych latach, prowadzona jest przez Andrzeja Tucholskiego, organizatora i twórcy całej zabawy. Jest to największy taki projekt, jaki organizowany jest w Polsce i jeden z większych na całym świecie.

Odkąd sama zaczęłam prowadzić bloga, coraz częściej zaglądam do blogów innych osób. Najchętniej czytam blogi podróżnicze, ale bardzo często trafiam też do blogów lifestylowych. W minionym roku do mojej blogowej listy trafiło kilka nowych pozycji, które na bieżąco śledzę. Niestety wszystkimi propozycjami nie mogę się z Wami podzielić, ale zapraszam do zapoznania się z trzema, które specjalnie wybrałam na Share Week 2017.

W tym roku moje głosy padły na blogi – Bałkany według Rudej, Italia by Natalia oraz Make life Easier. Autorami wszystkich wymienionych przez mnie blogów są dziewczyny pełne pasji i zapału do tego co tworzą, co robią i o czym piszą. To właśnie te blogi umilają mi wolny czas, a ich czytanie zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój. 

 

Share Week 2017 – te blogi czytam najchętniej:

Bałkany według Rudej

Idealne miejsce dla wszystkich osób kochających Bałkany. Na blogu przeczytacie o fascynujących podróżach Oli i Marka, małżeństwa, które przemierza Bałkany na swój własny, indywidualny sposób. Oprócz wielu cennych informacji o krajach bałkańskich, znajdziecie tutaj ciekawe opowieści z podróży, praktyczne porady czy polecane przez parę, bałkańskie lektury. Lubię ten blog za dużą dawkę informacji i fajny, lekki styl pisania.

Kliknij na zdjęcie żeby przejść do bloga Bałkany według Rudej

Share Week 2107

Italia by Natalia

Blog Natalii odkryłam kilka miesięcy temu. Na początku moją uwagę przykuło logo, później sam wygląd bloga. Malownicze zdjęcia i cytat na pierwszej stronie „Kto raz był we Włoszech może zapomnieć o reszcie świata. Kto był w niebie, nie pragnie ziemi” zachęciły mnie, do zatrzymania się na blogu na dłużej. Wszystkie wpisy Natalii przeczytałam „od deski do deski” i każdego dnia czekam na coś nowego. Wiosenne spacery pod słońcem Toskanii, czy też letnie zwiedzanie Sycylii – tylko z Natalią. Polecam!

Kliknij na zdjęcie żeby przejść do bloga Italia by Natalia

Share Week 2017

Make life Easier

Jak sama nazwa wskazuje, blog jest po to, by ułatwić i umilić życie. Już od kilku lat, z wielkim zapałem, czytam Make life Easier i chyba nigdy nie przestanę. Blog prowadzi kilka dziewczyn, gdzie najgłówniejszą autorką oraz założycielką strony jest Katarzyna. Na stronach bloga znajdziecie propozycje modne, wpisy o podróżach, ciekawe i smaczne przepisy na niedzielne obiady i słodkie desery oraz oddzielny rozdział poświęcony wystrojowi mieszkania i nowościach z dziedziny architektury wnętrz. Blog Make life Easier to również wiele interesujących wpisów o kulturze – książkach, muzeach, kinie i słynnych osobach. Blog cenię także za przejrzystość, piękne zdjęcia od których nie mogę oderwać oczu i za to, że każdy wpis wnosi w moje życie coś nowego.

Kliknij na zdjęcie żeby przejść do bloga Make life EasierShare Week 2017

Jeśli chcesz przypomnieć sobie blogi, które polecałam na Share Week rok temu, to proszę kliknij tutaj

3 Replies to “SHARE WEEK 2017 – TWÓRCY POLECAJĄ TWÓRCÓW”

  1. Ewelino, pięknie dziękuję, dopiero teraz i całkiem przypadkiem trafiłam na ten post. Jeste mi bardzo miło. Niedawno zmieniłam szablon bloga, mam nadzieję, że ten nowy również przypadnie Ci do gustu, choć cytat z Gogola przeszedł już do historii 😉
    Pozdrawiam serdecznie

  2. Musiałam dostać gorączki, żeby w końcu po paru miesiącach trafić na ten wpis. Bardzo dziękuję Ci za to, że poleciłaś nas swoim czytelnikom!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *