Polako w mediach społecznościowych

POLAKO W SOCIAL MEDIACH – INTERAKCJE Z CZYTELNIKAMI

W dzisiejszych czasach prowadzenie bloga to nie tylko systematyczne dodawanie wartościowych treści na stronie, ale także mnóstwo interakcji z czytelnikami na wszelkich portalach społecznościowych.
Jednym z najbardziej popularnych profili społecznościowych jest Facebook oraz posiadanie na nim oddzielnego konta fanpage, które umożliwia promocję bloga i dotarcie do większej ilości czytelników.
Dzięki facebookowi mogę Was bliżej poznać, wymieniać z Wami wiadomości, informacje oraz odpowiadać na Wasze komentarze odnośnie poruszanych tematów. Muszę przyznać, że bez fanpage o wiele trudniej byłoby mi wybić blog do góry i pozyskać takie zaplecze wiernych fanów.

Za pośrednictwem fanpage nawiązujemy wspólny język, poznajemy swoje upodobania i siebie nawzajem. Poza tym i co najważniejsze każdy z Was może ocenić moją pracę, zostawić swoją opinię lub podać Polako dalej w świat.
Bardzo lubię kiedy przesyłacie swoje zdjęcia z wakacji, opisujecie gdzie byliście, co Wam się podobało. Fajnie, że możemy tworzyć ciągle rozwijającą się społeczność miłośników Chorwacji i za to z całego serca dziękuję!

Jeśli macie jakieś pomysły odnośnie dalszego prowadzenia kont na profilach społecznościowych, czy samego bloga, lub też chcielibyście zaproponować jakieś zmiany, to śmiało piszcie. Wszelkie pomysły chętnie rozważę.

Polako – Chorwacja według Polki: Facebook

polakoeu: Instagram

Chorwacja powolnym krokiem: YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *