Tereny do gry w tenisa

KORTY TENISOWE W MIEJSCOWOŚCI BOL

Miejscowość Bol w swojej ofercie posiada piękne i malownicze tereny do gry w tenisa. Korty tenisowe dostępne są zarówno dla miejscowych osób jak i wszystkich odwiedzających miasteczko.
Ośrodek dysponuje 26 kortami, które zlokalizowane są w zazielenionej części Bola, w niewielkiej odległości od plaży Zlatni Rat. Każdy, kto chce spróbować po raz pierwszy swoich sił na korcie tenisowym może zapisać się na lekcje gry w tenisa.

Centrum tenisowe prowadzi szkolenia dla indywidualnych osób oraz dla zespołów tenisowych bez względu na poziom ich gry. Do dyspozycji jest też wiele kursów i programów tenisowych skierowanych dla najmłodszych. Na obszarze kortów znajduje się również sklep z markową odzieżą sportową, głównie przeznaczoną do gry w tenisa oraz mała kawiarnia.
Co roku w okresie wiosenno – letnim na kortach odbywa się wiele turniejów począwszy od najniższego szczebla a zakończywszy na turniejach wielkich weteranów jak Fed Cup czy WTA. W 2014 roku w Bolu odbył się także turniej ITF PRO zorganizowany dla młodych tenisistek i tenisistów. Na kortach tenisowych w Bolu pojawiło się już wiele gwiazd sportu w tym Anna Kurnikova, Venus Williams, Iva Majoli, Kim Clijsters czy Goran Ivanišević. Od maja do września na kortach odbywają się turnieje młodzieżowe pomiędzy uczestnikami z państw Europy czy mniejsze turnieje pomiędzy zawodnikami z Chorwacji.

Najbliższe wydarzenie:
28 maja o godzinie 10.00 rozpocznie się turniej WTA 125k – jest to największa organizacja kobiecego tenisa, która zrzesza wszystkich organizatorów tenisowych. Seria WTP 125k składa się z siedmiu turniejów o łącznej wysokości nagród 125.000$.

Korty tenisowe w miejscowości BolWejście na teren kortów

Korty tenisowe w miejscowości BolKorty tenisowe w miejscowości BolKorty tenisowe w miejscowości BolKorty tenisowe w miejscowości BolKorty tenisowe w miejscowości BolKorty tenisowe w miejscowości Bol

One Reply to “KORTY TENISOWE W MIEJSCOWOŚCI BOL”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *