Splitska Riva

SPLITSKA RIVA – PROMENADA NA LENIWE SPACERY

Tętniąca życiem Splitska Riva jest idealnym miejscem na spotkania ze znajomymi przy kawie, rodzinne obiady czy też wypady na wieczorne imprezy z przyjaciółmi.
Każdego dnia w tym miejscu przemieszcza się niezliczona liczba tutejszych mieszkańców, przyjezdnych osób i turystów. Przebywając tutaj można spotkać ludzi o różnej narodowości. Język francuski, włoski, niemiecki, polski, angielski miesza się z chorwackimi krzykami rozbawionych dzieci.

Długa aleja ciągnąca się wzdłuż części portu pozwalając na obserwowanie morza, przypływających promów, statków oraz prywatnych jachtów. Zieleń porastająca od strony Adriatyku, wysokie palmy i zadbane trawniki z różnymi odmianami kwiatów dopełniają uroku całemu krajobrazowi. Podczas wakacji Splitska Riva zaprasza na liczne koncerty chorwackich wykonawców, przedstawienia, imprezy na świeżym powietrzu oraz różnego rodzaju targi. Na terenie całej promenady jest możliwość korzystania z darmowego internetu tak samo jak w każdej pobliskiej kawiarni.
Splitska Riva jest dobrym miejscem na wieczorne i romantyczne spacery. Po każdej stronie promenady znajdują się piękne lampy, które nocną porą nastrojowo oświetlają całe miejsce. Myślę , że zakochane pary mogą tutaj poczuć małą nutkę romantycznej atmosfery.

Splitska Riva

Splitska RivaPromenada w Splicie

Splitska RivaKawiarnie ciągnące się wzdłuż całej promenady

Splitska RivaZdecydowanie najlepsze miejsce na odpoczynek!

One Reply to “SPLITSKA RIVA – PROMENADA NA LENIWE SPACERY”

  1. Wspaniały Split. Kocham to miejsce i tak mi szkoda że nie mogę teraz siedzieć pod palemką i wpatrywać się w Jadran. Tęsknię bardzo bardzo za Chorwacją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *