Majówka pod żaglami

MAJÓWKA POD ŻAGLAMI Z TROPICAL – SAILING

Kochani miłośnicy Chorwacji. Mam niezmierną przyjemność przedstawienia Wam ciekawej propozycji na majówkę. Jeśli jeszcze nie macie żadnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu to podsuwam pomysł.
Jeśli kochacie przygody, dobrą zabawę oraz chcecie doznać wiele niezapomnianych wrażeń to oferta Tropical – Sailing jest dla Was idealny rozwiązaniem. Majówka pod żaglami będzie dla każdego wyjątkowym czasem relaksu i zabawy.

Tropical – Sailing jest doświadczoną firmą która od 10 lat organizuje majówki pod żaglami w Chorwacji. Wszyscy uczestnicy w trakcie rejsu pozostają pod opieką profesjonalnego skippera, dzięki czemu cała wyprawa po falach Adriatyku jest bezpieczną i atrakcyjną formą podróży.
Wysokiej klasy jachty, z wszelkimi udogodnieniami, przestronne i luksusowe wnętrza, oddzielne kabiny do spania to wszystko wpływa na jakość rejsu.

W zależności od tego, czy lubicie studencie imprezy, płyniecie sami, cz może wybieracie się w podróż z rodziną, do dyspozycji macie różne rejsy dostosowane do waszych potrzeb:

Płatności za rejs można dokonać w ratach.
W cenę wliczony jest: 

– dojazd w obie strony (bądź zwrot 200 zł dla osób jadących swoim transportem)
– 3 obfite posiłki dziennie
– udział w imprezach
– podstawowe szkolenie z zasad nawigacji i bezpieczeństwa
– opieka skippera i animatorów
– miejsce w kabinie lub koi w salonie
– 100 Euro na wydatki do kasy jachtowej

Przebieg rejsu
Po przyjeździe do mariny następuje rozpakowanie bagaży i przydzielenie kabin do spania. Następnie wszyscy uczestnicy biorą udział w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa na jachcie. Wieczorem następuje zabawa integracyjna z kolacją.
Następnego dnia jacht wypływa w morze odwiedzając po drodze piękne i urokliwe, chorwackie zatoki. W czasie rejsu zwiedzane są różne miasteczka i miejsca Chorwacji (Skradin, Trogir, Split, Park Narodowy Krka, wyspa Veliki Drevnik i wiele innych). Nie zabraknie czasu na morskie kąpiele, nurkowanie i opalanie w ciepłych promieniach słońca.
W czasie rejsu dla wszystkich uczestników organizowane będą różne zabawy, konkursy i imprezy. W regionalnych restauracjach do których będziecie dobijać, skosztujecie pysznych dań kuchni bałkańskiej oraz poczujecie smak prawdziwego wina! 🙂

Uwaga! 
Dla wszystkich czytelników mojego bloga, którzy zdecydują się na majówkę pod żaglami mam zniżkowy rabat w wysokości 50zł, który otrzymacie po podaniu hasła – 19POLA. Nie zapomnijcie o tym! 🙂
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt ze mną bądź też bezpośrednio z firmą Tropical – Sailing.

Majówka pod żaglami

Majówka pod żaglamiMajówka w Chorwacji z Tropical – Sailing

Majówka pod żaglami

Majówka w Chorwacji

Majówka pod żaglami

Majówka w Chorwacji

Majówka w ChorwacjiMajówka w Chorwacji z Tropical – Sailing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *