Inspirujące smaki chorwackie

Inspirująca kuchnia chorwacka – konkurs z nagrodami!

Konkurs dla wszystkich czytelników Polako i osób kochających chorwacką kuchnię. Do wygrania zakupy chorwackich artykułów spożywczych oraz kupony rabatowe upoważniające do jednorazowej zniżki na zakupy w sklepie internetowym Smaki Dalmacji. Żeby wziąć udział w konkursie „Inspirująca kuchnia chorwacka” wystarczy nadesłać ciekawe i oryginalne zdjęcie przedstawiające elementy kuchni chorwackiej. 
Zapraszam wszystkich do zabawy!


Smaki Dalmacji


Kuchnia regionu Dlamacji uważana jest za jedną z najzdrowszych kuchni świata. Obfituje w dania lekkie, smaczne i pożywne. Na talerzu znajdują się przede wszystkim owoce morza, pyszne i pełne w walory odżywcze ryby, które wyłowione są prosto z Adriatyku, arormatyczne zioła i  świeże warzywa z domowych gospodarstw.
Podobnie jest z produktami jakie znajdziecie w internetowym sklepie Smaki Dalmacji. W ofercie sklepu dostępne są popularne artykuły spożywcze jakie królują na półkach w chorwackich sklepach, ale również smaczne przekąski z małych, rodzinnych firm oferującyh ekologiczną i najwyższej jakości żywność.

Inspirująca kuchnia chorwackaKonkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka”

Przebieg konkursu


Żeby wziąć udział w konkursie „Inspirująca kuchnia chorwacka” należy przesłać swoje autorskie zdjęcie, na którym znajdują się elementy kuchni chorwackiej.
Zdjęcie może być wykonane podczas wizyty w chorwackiej restauracji, w sklepie, w trakcie spożywania lub przygotowywania posiłku z produktów chorwackich. Uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zdjęcie.

  • Konkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka” startuje w dniu dzisiejszym, czyli 6 grudnia 2017 roku i trwać będzie do dnia 13 grudnia 2017 roku do godziny 23.59. Do konkursu można przystąpić w każdej chwili.
  • Zdjęcia należy umieszczać w komentarzach na fanpage Polako pod opublikowanym wpisem. Rozmiar zdjęcia nie ma znaczenia. Zdjęcie może być wykonane zarówno aparatem jak i telefonem.
  • Przy ocenie zgłoszeń konkursowych, Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oryginalność pomysłu oraz  nietuzinkowe wykonanie.
  • Po zakończeniu konkursu, organizator konkursu wyłoni trzech Laureatów – autorów najciekawszych zgłoszeń konkursowych według oceny Komisji Konkursowej.
  • Każda osoba wysyłająca swoje zgłoszenie konkursowe akceptuje regulamin. Regulamin konkursu „Inspirująca kuchnia chorwacka” znajduje się pod linkiem. Wszystkich uczestników konkursu proszę o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami i przebiegiem konkursu.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu Polako oraz fanpage Polako w dniu 14 grudnia 2017 roku.


Nagrody:


Miejsce 1

Kupon na kwotę 50 zł upoważniający do zakupów produktów ze sklepu internetowego Smaki Dalmacji.

Miejsce 2

Kupon upoważniający na 20% rabatu za zakupy produktów ze sklepu internetowego Smaki Dalmacji.

Miejsce 3

Kupon upoważniający na 10% rabatu za zakupy produktów ze sklepu internetowego Smaki Dalmacji.

Inspirująca kuchnia chorwacka

Konkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka”

Konkurs "Inspirująca kuchnia chorwacka"

Konkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − 8 =

Top