Inspirujące smaki chorwackie

INSPIRUJĄCA KUCHNIA CHORWACKA – KONKURS Z NAGRODAMI!

Konkurs dla wszystkich czytelników Polako i osób kochających chorwacką kuchnię. Do wygrania zakupy chorwackich artykułów spożywczych oraz kupony rabatowe upoważniające do jednorazowej zniżki na zakupy w sklepie internetowym Smaki Dalmacji. Żeby wziąć udział w konkursie „Inspirująca kuchnia chorwacka” wystarczy nadesłać ciekawe i oryginalne zdjęcie przedstawiające elementy kuchni chorwackiej. 


Smaki Dalmacji


Kuchnia regionu Dalmacji uważana jest za jedną z najzdrowszych kuchni świata. Obfituje w dania lekkie, smaczne i pożywne. Na talerzu znajdują się przede wszystkim owoce morza, pyszne i pełne w walory odżywcze ryby, które wyłowione są prosto z Adriatyku, aromatyczne zioła i  świeże warzywa z domowych gospodarstw.

Podobnie jest z produktami jakie znajdziecie w internetowym sklepie Smaki Dalmacji. W ofercie sklepu dostępne są popularne artykuły spożywcze jakie królują na półkach w chorwackich sklepach, ale również smaczne przekąski z małych, rodzinnych firm oferujących ekologiczną i najwyższej jakości żywność.

Inspirująca kuchnia chorwackaKonkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka”

Przebieg konkursu


Żeby wziąć udział w konkursie „Inspirująca kuchnia chorwacka” należy przesłać swoje autorskie zdjęcie, na którym znajdują się elementy kuchni chorwackiej.
Zdjęcie może być wykonane podczas wizyty w chorwackiej restauracji, w sklepie, w trakcie spożywania lub przygotowywania posiłku z produktów chorwackich.
Uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zdjęcie.

  • Konkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka” startuje w dniu dzisiejszym, czyli 6 grudnia 2017 roku i trwać będzie do dnia 13 grudnia 2017 roku do godziny 23.59. Do konkursu można przystąpić w każdej chwili.
  • Zdjęcia należy umieszczać w komentarzach na fanpage Polako pod opublikowanym wpisem. Rozmiar zdjęcia nie ma znaczenia. Zdjęcie może być wykonane zarówno aparatem jak i telefonem.
  • Przy ocenie zgłoszeń konkursowych, Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oryginalność pomysłu oraz  nietuzinkowe wykonanie.
  • Po zakończeniu konkursu, organizator konkursu wyłoni trzech Laureatów – autorów najciekawszych zgłoszeń konkursowych według oceny Komisji Konkursowej.
  • Każda osoba wysyłająca swoje zgłoszenie konkursowe akceptuje regulamin. Regulamin konkursu „Inspirująca kuchnia chorwacka” znajduje się pod linkiem. Wszystkich uczestników konkursu proszę o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami i przebiegiem konkursu.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu Polako oraz fanpage Polako w dniu 14 grudnia 2017 roku.


Nagrody:


Miejsce 1

Kupon na kwotę 50 zł upoważniający do zakupów produktów ze sklepu internetowego Smaki Dalmacji.

Miejsce 2

Kupon upoważniający na 20% rabatu za zakupy produktów ze sklepu internetowego Smaki Dalmacji.

Miejsce 3

Kupon upoważniający na 10% rabatu za zakupy produktów ze sklepu internetowego Smaki Dalmacji.

Inspirująca kuchnia chorwacka

Konkurs "Inspirująca kuchnia chorwacka"

Konkurs „Inspirująca kuchnia chorwacka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *