Treści na blogu

TREŚCI NA BLOGU – O CZYM BĘDĘ PISAĆ I CZEGO MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

Pomysł na założenie Polako przyszedł mi do głowy pewnego, deszczowego wieczoru kiedy to, wpatrzona w monitor laptopa czytałam inny blog o podróżach po Europie. Wiedziałam już, że czeka mnie przeprowadzka do Bola i nagle błysnęła mi myśl: „A może ja zaczęłabym pisać o Chorwacji?”.

To był impuls, a nad podjęciem tego wyzwania nie zastanawiałam się długo. Stwierdziłam, że to będzie fajny pomysł i ciekawe doświadczenie! Chociaż nigdy nie miałam w planach żeby zacząć pisać publicznie, poczułam, że to dobry moment aby spróbować swoich sił i dołączyć do zupełnie nieznanego mi jeszcze świata blogosfery. 

Wiem, że bycie dobrą blogerką i twórczynią wartościowych treści to nie lada wyzwane i spora odpowiedzialność. Będę przeszczęśliwa, jeśli dzieląc się swoimi przeżyciami, doświadczeniami oraz osobistymi przemyśleniami zaciekawię Cię na tyle, że pozostaniesz moim czytelnikiem.

Mój plan jest taki: pisać szczerze, od serca i zgodnie z własnymi odczuciami.

 

Jakie tematy będę poruszać na blogu?

Polako będzie przede wszystkim blogiem podróżniczym. Będę pisać o miejscach odwiedzonych w Chorwacji, ciekawych zabytkach, oraz fajnych lokalizacjach idealnych na wakacje. Znajdziecie na nim moje podróżnicze relacje udokumentowane malowniczych zdjęciami z Chorwacji.

Poza tym na blogu będę poruszać też temat związany z moją emigracją. Będę pisać o swoim codziennym  życiu na wyspie Brač, o tym co u mnie słychać i jak się odnajduję w nowym miejscu. Nie zabraknie też na nim wpisów dotyczących kultury Chorwacji, tutejszych obyczajów czy obchodzonych świąt i wydarzeń.
Na pewno na blogu pojawiać się też będą wpisy dotyczące przyrody, środowiska i zwierząt, ponieważ im jestem starsza, tym bardziej robię się wrażliwsza i czulsza na relacje z naturą.

Trzymajcie kciuki za mnie i za Polako! Pozdrawiam serdecznie każdego z Was i życzę miłego czytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *