Czerwiec 2019

CZERWIEC 2019: PODSUMOWANIE MIESIĄCA NA ZDJĘCIACH

Czerwiec, lato i wakacje! Pewnie nie jedna osoba cieszy się, że w końcu nadszedł letni czas i piękna słoneczna pogoda. Mi szczerze, ostatnie upały dały znacząco w kość i chociaż bardzo lubię gorący klimat to pod koniec miesiąca padłam plackiem bez siły. Nie miałam nawet energii żeby naskrobać wszystkich zaplanowanych wpisów, ale co się odwlecze to nie uciecze, a wiem, że Wy wybaczycie mi trochę mniejszą blogową aktywność.

 

W czerwcu udało mi się za to zwiedzić twierdzę Klis, popłynąć na wyspę Čiovo oraz spędzić jeden słoneczny dzień w Makarskiej i na chwilę zawitać do Splitu. Jeśli są wśród Was osoby, które tak jak i ja kilka lat odkładali w swoich planach zobaczenie twierdzy Klis,  to niech już dłużej nie zwlekają z tym pomysłem. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Myślę, że spodoba się ono i tym starszym i tym młodszym miłośnikom Chorwacji.

 

Czerwiec przyniósł mi też wiele radości,  gdyż w lipcowym numerze miesięcznika „Świat kobiety” ukazał się mój artykuł na temat Chorwacji. Gazeta jest jeszcze do nabycia w kioskach, więc kto mam ochotę zdąży ją kupić.
Kończąc życzę Wam udanych wakacji, fajnych urlopów i niezapomnianych wrażeń podczas zwiedzania nowych miejsc w Chorwacji.

 

Podsumowanie miesiąca – czerwiec 2019

Czerwiec 2019W oczekiwaniu na finał WTA 125K 

Czerwiec 2019Bardzo słodki poranek w Makarskiej

Czerwiec 2019

Czerwiec 2019

Makarska ciąg dalszy

Czerwiec 2019

Pierwsza czerwcowa kąpiel zaliczona

Czerwiec 2019

Czerwiec 2019

Czerwiec 2019A na obiad takie pyszności! Lignje czyli kalmary

Czerwiec 2019Kilka słów ode mnie w lipcowym numerze miesięcznika „Świat kobiety”

Czerwiec 2019Czerwiec 2019Trochę przyrody

Czerwiec 2019Wstaje nowy dzieńCzerwiec 2019

Fajne towarzystwo 🙂

Czerwiec 2019

Czerwiec 2019Split, miasto którego na zdjęciach nigdy dość…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *