koty

Chorwacka siesta – czas lenistwa

Nie uwierzycie, ale przespałam dzisiaj po południu ponad 2 godziny. Kiedyś to u mnie było niedopuszczalne. Zawsze uważałam, że szkoda czasu na spanie.
Przecież można tyle rzeczy zrobić zamiast marnować czas na drzemkę w środku dnia. W sumie nie było też takich możliwości kiedy codziennie trzeba było zjawić się w pracy. Jeśli już dopadał mnie sen to w weekendy ale później i tak miałam wyrzuty sumienia, że zmarnowałam małą część dnia na nicnierobieniu.

W Chorwacji mieszkańcy nie mają takich dylematów. Myślę że nie tylko oni. Koty także urządzają sobie długie spanie w ciągu doby 😉 Poobiedni odpoczynek jest tutejszym elementem każdego dnia. Mi też powoli zaczyna się to udzielać i nie wiem czy się z tego powodu cieszyć czy też płakać. Dzisiaj położyłam się tylko na chwilkę i nie wiem kiedy zasnęłam na dobre. Gdy podniosłam się z łóżka z niedowierzaniem patrzyłam na zegarek! Ale szczerze teraz czuję się jak nowo narodzona. Mam tylko nadzieję, że w trakcie nocy nie będę miała problemów z zaśnięciem.Chorwacka siesta - czas lenistwa

Chorwacka siesta

Podziel się wpisem z przyjaciółmiShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

2 Replies to “Chorwacka siesta – czas lenistwa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 1 =