40 rzeczy, które polecam zrobić w Chorwacji

40 rzeczy, które polecam zrobić w Chorwacji – moja subiektywna lista

Lista rzeczy, które trzeba zrobić przed 18-stką. Co trzeba zrobić przed 30-stką? Rzeczy, które musicie zrobić przed ślubem… Z takimi tekstami pewnie wielokrotnie spotkaliście się na stronach internetowych, czy nawet w prasie. Mam rację? Istnieje wiele propozycji i sugestii, co do tego, jak spędzać wolny czas lub, co powinniśmy zrobić szalonego w swoim życiu zanim się zestarzejemy. Uważam, że takie teksty są fajne i inspirujące, dlatego też, dzisiaj to właśnie ja chciałam zaproponować Wam swoją listę „40 rzeczy, które polecam zrobić w Chorwacji”.

Miejcie na uwadze to, że moja lista jest jak najbardziej subiektywna i może Wam służyć przede wszystkim jako inspiracja. Które z tych podpunktów spełnicie, to już jest wyłącznie Wasz wybór. Takich punktów można by było wymieniać bardzo dużo, tak samo jak mogłabym Wam polecać nieskończenie wiele miejsc do odwiedzenia w Chorwacji. Ja zatrzymałam się na 40 punktach, ale to wcale nie znaczy, że Chorwacja nie ma już nic więcej do zaoferowania. Ten kraj jest tak piękny i magiczny, że chyba nie starczyłoby miejsca na spisanie wszystkich pomysłów!

40 rzeczy, które polecam zrobić w Chorwacji

40 rzeczy, które polecam zrobić w Chorwacji

Piszcie w komentarzu, co Wy dodalibyście jeszcze do tej listy 🙂 Szczerze, jestem bardzo ciekawa Waszych pomysłów! Do zobaczenia w Chorwacji.

Podziel się wpisem z przyjaciółmiShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

4 Replies to “40 rzeczy, które polecam zrobić w Chorwacji – moja subiektywna lista”

  1. Prawie wszystko zaliczone podczas 8 pobytów wakacyjnych za każdym razem w innej części Chorwacji. Tylko zaciekawiła mnie propozycja przejazdu turystyczna ciuchcia? O co chodzi? Jechalismy raz w parku Krka, ale o innej nie słyszałam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 1 =