Słońce, plaża i morze

Słońce, plaża i morze, czyli ostatni dzień lutego na Zlatnim Racie

Ostatni dzień lutego spędziłam bardzo spokojnie i przyjemnie. Był czas na spacer, wpatrywanie się w morze i siedzenie na plaży. Pogoda zrobiła się wiosenna i wręcz grzechem byłoby przesiedzieć tak piękny dzień w domu. Teraz pisząc dla Was również jestem na zewnątrz. Nos wystawionym mam do słońca, słucham relaksacyjnej muzyki i popijam kawę (uwaga, dla odmiany nie czarną, a jęczmienną o bardzo ciekawej nazwie Divka).

Dobrą wiadomością jest to, że od marca w Chorwacji ponownie zostały otwarte kawiarnie i restauracje z ogródkami. Znowu będzie można skorzystać z tej przyjemności posiedzenia przy kawie pod chmurką i pozwolenia sobie na to, żeby poniosła nas totalna fiaka.

Wiem, że większość z Was czeka już na nowe typowo podróżnicze wpisy o Chorwacji i w ogóle mnie to nie dziwi. Chyba wszyscy mamy dość siedzenia w zamknięciu i wypatrujemy dobrego momentu na ruszenie się z domu w daleki świat. Pragniemy zwiedzać, odkrywać i podróżować do woli.
W mojej głowie jest zaplanowanych kilka wspaniałych wyjazdów, ale jak wiadomo, w dzisiejszym tak szybko zmieniającym się świecie, nie ma co z wielkimi planami wybiegać dalej niż miesiąc do przodu i póki co, tego się trzymam.
W sumie są też plusy tych wszystkich ograniczeń, bo takie spontaniczne wyprawy są zazwyczaj bardziej fascynujące, niż te zaplanowane z góry i dopięte na ostatni guzik. Niemniej jednak, już niedługo ruszam pełną parą i na blogu pojawi się cała seria nowych informacji i wpisów podróżniczych. Już przebieram w miejscu nogami, bo sama nie mogę się doczekać, żeby pokazać Wam kolejne i wcale nie takie oczywiste miejsca w Chorwacji. Zanim jednak to się stanie, przesyłam Wam trochę słońca prosto z plaży Zlatni Rat. Liczę, że taka piękna pogoda utrzyma się przez cały marzec.

Słońce, plaża i morze

Słońce, plaża i morze

Słońce, plaża i morze

Słońce, plaża i morzeIle muszelek widzicie na zdjęciu?

Podziel się wpisem z przyjaciółmiShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + 13 =