Podsumowanie roku 2014

PODSUMOWANIE ROKU 2014

Święta już za nami, wszyscy wypoczęci, najedzeni, z naładowanymi akumulatorami i pozytywną energią na kolejne dni 🙂 Jeszcze trochę i będziemy odliczać minuty do Nowego 2015 Roku.
Wiele osób już od jakiegoś czasu zastanawia się, planuje, obiecuje sobie, że razem z nadejściem nowego roku zmienią swoje życie na lepsze. Z wielkimi planami do zrealizowania i głową pełną pomysłów będziemy żegnać 2014 rok i witać nowy. Chcemy żeby ten nowy rok był wyjątkowy i inny niż poprzednie. Jakby nie było nowy rok to 365 nowych wyzwań, nowych planów, marzeń i nadziei. Jest to kolejna szansa by coś zacząć na nowo, spróbować nowych rzeczy, otworzyć się na zupełnie inne doświadczenia niż dotychczas.

Dla mnie mijający rok był zarówno pełen pozytywnych sytuacji, wspaniałych chwil jak i ciężkich, trudnych decyzji. Przeprowadzka do Chorwacji była jedną z najważniejszych, jakie miały miejsce w mijającym roku. Decyzja ta nie była łatwa, to fakt, ale dzięki niej nauczyłam się wiele nowych i ciekawych rzeczy. Gdyby nie wyjazd nie byłoby też mojego bloga! 🙂

Tym bardziej cieszę się, że mogłam przez ten cały rok dzielić z Wami moje życie w Chorwacji. Dziękuję, że byliście ze mną, czytaliście, komentowaliście…
Zapraszam do obejrzenia zdjęć (których na blogu jeszcze nie było) przedstawiających w skrócie mój pobyt w Chorwacji. Takie małe podsumowanie roku 2014. Pozdrawiam i do usłyszenia w Nowym Roku 2015!

Podsumowanie roku 2014

One Reply to “PODSUMOWANIE ROKU 2014”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *