Aplikacja mJadrolinija

APLIKACJA mJADROLINIJA. KUPUJ BILETY BEZ STANIA W KOLEJCE

Znasz ten ból, kiedy po przyjeździe do punktu Jadrolinija Twoim oczom ukazuje się dłuuuga kolejka ludzi po bilety i dosłownie przed nosem odpływa Ci prom, a Ty nadal tkwisz w tym samym miejscu? Ja znam to z praktyki doskonale. Szczególnie w szczycie sezonu, kiedy każdy turysta chce jak najszybciej dostać się do swojego wakacyjnego miejsca. Na szczęście stanie w kolejkach może pójść w zapomnienie, gdyż powstała bardzo fajna aplikacja mJadrolinija, dzięki której można nabyć bilet z każdego miejsca w którym obecnie przebywamy.

Aplikacja mJadrolinija powstała z myślą o oszczędności czasu oraz wygodzie podczas podróży. Dzięki niej w bardzo prosty i szybki sposób można organizować sobie letnie przeprawy promami i katamaranami chorwackiej linii Jadrolinija. Aplikacja nie jest skomplikowana w obsłudze, korzysta się z niej bardzo łatwo i sprawnie. Od razu po ściągnięciu aplikacji wybiera się język (do dyspozycji jest chorwacki i angielski) oraz tworzy się swój profil z podstawowymi danymi. Następnie wyszukuje się miejsca z jakiego portu i do którego portu chcemy dopłynąć oraz którego dnia i o które godzinie.

Zapłaty dokonuje się on-line, ale tylko za pomocą wcześniej wyrobionej karty Jadrolinija2Go prepaid. Żeby stać się posiadaczem karty, tak czy siak, musimy udać się do jednej z placówek Jadrolinija i chyba to jest jedyny minus całej aplikacji. Mimo wszystko uważam, że warto zaopatrzyć się w aplikację, bo jedno stanie w kolejce w celu utworzenia rachunku zaoszczędzi nam czas podczas wielu kolejnych podróży.

Kartę może wyrobić w placówkach Jadrolinija w miastach:
Rijeka, Mali Lošinj, Zadar, Preko, Biograd, Šibenik, Split, Hvar, Supetar, Ploče, Korčula, Vela Luka, Stari Grad oraz Dubrovnik.

Biletem jest elektroniczne potwierdzenie transakcji, którą trzeba pokazać w dniu podróży tuż przy wejściu na prom.

Aplikacja mJadrolinija jest całkowicie bezpłatna, dostępna przez Android oraz iOS. Można ją pobrać w App Store oraz Google Play.

Oprócz możliwości kupna biletów on-line, aplikacja mJadrolinija jest przydatna do sprawdzenia harmonogramu promów i katamaranów, oraz posiada informacje ze wskazówkami, jak przygotować się do podróży drogą wodną w Chorwacji. 

Link do pobrania aplikacji w App Store kliknij > tutaj <
Link do pobrania aplikacji w Google Play kliknij > tutaj <

Aplikacja mJadrolinija

Aplikacja mJadrolinija

Aplikacja mJadrolinija

One Reply to “APLIKACJA mJADROLINIJA. KUPUJ BILETY BEZ STANIA W KOLEJCE”

  1. Ogólnie ja ostatnio słyszałam sporo dobrego na temat aplikacji mPay. Jest ona bardzo łatwa w obsłudze i co ważne tutaj zakup biletów jest bardzo prosty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *