3Seas Europe

3 SEAS EUROPE – MOJA WSPÓŁPRACA Z PORTALEM

Pod koniec stycznia tego roku otrzymałam wiadomość z propozycją współpracy. Kiedy ją przeczytałam moje serce od razu zaczęło bić mocniej. Dlaczego? Dlatego, że od jakiegoś już czasu po mojej głowie przemykała myśl: „fajnie byłoby mieć własną rubrykę na portalu podróżniczym, albo pisać własne teksty o Chorwacji dla ciekawej strony”. Chyba tak skutecznie afirmowałam to zdanie i wysyłam tę myśl w świat, że przyciągnęłam do siebie dokładnie to, co chciałam.

Przejdźmy więc do sedna. Wiadomość była od internetowego portalu  3 Seas Europe. Tematyką strony są najważniejsze wydarzenia z Europy Środkowej i inicjatywy 3 Mórz. 

„Inicjatywa Trójmorza (3Si), regionalne forum współpracy w Europie Środkowo-Wschodniej, została uruchomiona podczas szczytu w Chorwacji w 2016 r. Z biegiem lat przekształcił się on w bardzo ambitny projekt, który ma potencjał zmiany życia ponad 110 milionów ludzi mieszkających w 12 państwach w sercu Europy”.

Na portalu 3 Seas Europe znajdują się ciekawe artykuły pisane przez dziennikarzy, podróżników i osoby mieszkające w państwach zaliczanych do inicjatywy 3 Mórz.

Kiedy przeczytałam, że mogłabym zacząć współpracę z tak fajną stroną i móc pisać dla nich teksty o Chorwacji to od razu na mojej twarzy pojawił się ogromny uśmiech. Chociaż potrzebowałam trochę czasu, żeby się nad tym wszystkim zastanowić, to jednak w głębi serca wiedziałam, że będzie to dla mnie ciekawa i dająca mi nowe doświadczenie i możliwości współpraca. 

Tak więc zapraszam Was na stronę 3 Seas Europe. Pod hasłem Croatia możecie przeczytać ciekawe informacje dotyczące tego kraju. Artykuły dotyczą kultury, podróży, ciekawostek, technologii i innych interesujących dziedzin. To właśnie tam znajdziecie też przygotowane przeze mnie teksty. Strona jest w języku angielskim. Możecie w wyszukiwarce ustawić też tłumaczenie na język polski, ale pamiętajcie, że wtedy teksty będą nieco zmienione.
Jeśli natomiast będziecie chcieli przejść wyłącznie do wpisów przygotowanych przeze mnie wystarczy, że klikniecie w moje imię i nazwisko.
Teksty na stronie 3 Seas Europe pojawiają się w odstępach czasowych i dotyczą różnych kategorii. Miłego czytania!

3SEAS

(Zdjęcia zamieszczone we wpisie są własnością 3Seas Europe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *