Narodowy Park Krka

Narodowy Park Krka – aktualne ceny biletów na sezon 2017

Już niedługo, do wielu miejsc w Chorwacji zaczną przybywać rzesze turystów. Przełomowym terminem, który stanowi początek nowego sezonu w Chorwacji, jest pierwszy tydzień maja, czyli tak zwana majówka. To właśnie podczas tych dni, można zaobserwować największy po zimie, wzrost turystów. Kolejnym terminem jest koniec czerwca, kiedy to w większości szkołach nastają wakacje, a rodziny z dziećmi decydują się na urlop i odpoczynek.

Z roku na rok, w Chorwacji ulegają zmianie ceny biletów do Parków Narodowych, Parków Przyrody, muzeów i galerii. Bardzo często zmieniają się też ceny artykułów spożywczych w sklepach, ceny paliwa, autostrad, czy biletów na promy i katamarany. Jednym słowem, większość atrakcji i usług cenowo idzie do góry. Czasami są to minimalne różnice, czasami jednak dość odczuwalne.
Dla ułatwienia sprawy, żebyście nie musieli przeszukiwać całego internetu, w celu znalezienia cen obowiązujących w Chorwacji w sezonie wiosenno – letnim 2017, udostępniać będę wpisy z aktualnymi zmianami.
Dzisiaj przedstawiam Wam ceny biletów obowiązujące w Narodowym Parku Krka.

Narodowy Park Krka – aktualne ceny za indywidualny bilet:

 


Osoby dorosłe


Dzieci
(od 7 do 18 lat)


Dzieci do 7 lat

 

Miesiące wiosenne:
kwiecień, maj, czerwiec

110 kn

 
  80 kn


gratis

 

Miesiące letnie:
lipiec, sierpień

180 kn
130 kn: po 16.00

110 kn
  80 kn: 
po 16.00

gratis

 

Poza miesiącami letnimi, ceny nie różnią się od  roku poprzedniego. Jedyne zmiana nastąpiły w biletach na miesiąc lipiec i sierpień. Za wejście na teren Parku Krka w szczycie sezonu, dorosłe osoby zapłacą 180 kun, czyli o 30 kun więcej niż w roku 2016, a bilet dziecięcy wzrośnie o 20 kun. Trzeba przyznać, że ta różnica jest już odczuwalna dla naszego portfela. Płatności dokonać można w kunach, euro oraz kartą płatniczą.
Pamiętajcie, że studenci po okazaniu legitymacji mogą liczyć na bilet zniżkowy. Podobnie, zwiedzający, którzy posiadają legitymację osoby z niepełnosprawnością, również zwiedzą teren parku po niższej cenie. Szczegółowe informacje o biletach znajdziecie tutaj. Żeby dowiedzieć się więcej o pięknych wodospadach Krka, zajrzyjcie do mojego dawniejszego wpisu po nazwą – Nacionalni Park Krka.

Narodowy Park KrkaNarodowy Park Krka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × three =

Top