Wymarzone wakacje na wyspie Brač

Wybierasz się na wyspę Brač i nie wiesz jak zaplanować swój urlop oraz od czego zacząć przygotowania? Nie martw się, trafiłeś pod właściwy adres! Jako mieszkanka wyspy pomogę Ci w organizacji Twoich wymarzonych wakacji. Bez względu na to, czy chcesz spędzić na wyspie tylko weekend, czy też cały tydzień, zadbam o to, żebyś ten pobyt wspominał z szerokim uśmiechem na twarzy 🙂

Podpowiem Ci, co warto zobaczyć na wyspie, wskażę piękne miasteczka i ich zabytki, powiem gdzie zjeść pyszną kolację a gdzie udać się na słodki deser. Wskażę Ci fajne plaże i ustronne zatoczki w sam raz na spokojny relaks i odpoczynek. Zaprowadzę Cię do miejsc poza turystycznym szlakiem, które są często pomijane przez inne osoby. Pokażę Ci wyspę moimi oczami – oczami Polki zakochanej w Chorwacji! 

 

Dlaczego warto zaplanować wakacje na wyspie Brač właśnie ze mną?

  • moja przygoda z wyspą Brač trwa już 12 lat
  • od 2009 roku każde wakacje spędzałam na wyspie w miejscowości Bol
  • aktualnie jestem szczęśliwą mieszkanką wyspy
  • znam na wyspie ciekawe miejsca, które są pomijane przez turystów
  • mam tutaj swoje wydeptane ścieżki i szlaki do których z chęcią Cię zaprowadzę
  • wiem, gdzie dobrze zjeść, u kogo kupić najlepszą oliwę z oliwek, czy domowe wino i rakiję

 


Wybierze swój pakiet i ciesz się niezapomnianymi chwilami spędzonymi na wyspie Brač 

Wakacje na wyspie BračWakacje na wyspie Brač


Czym się różni weekendowy plan zwiedzania od planu indywidualnego?

 

Weekendowy plan zwiedzania: dwudniowy plan zwiedzania wyspy. Idealny dla osób chcących poznać wyspę w weekend, osób lubiących intensywne zwiedzania lub też dla tych, którzy spędzają dłuższy urlop na wyspie i chcą poświęcić dwa dni swoich wakacji na poznanie okolicy. Pakiet OLIWKA uwzględnia najciekawsze miejsca na wyspie Brač, ważne zabytki jak i również mniej oczywiste miejsca, poza turystycznym szlakiem.

Indywidualny plan zwiedzania: plan zwiedzania przygotowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdy na wakacjach szuka zupełnie czegoś innego, dlatego wybierając pakiet ROZMARYN otrzymasz plan zwiedzania spersonalizowany pod Twoje zainteresowani i preferencje. Ty wybierasz ile czasu poświęcasz na zwiedzania, a ja krok po kroku przygotowuję dla Ciebie niepowtarzalny plan wycieczek po wyspie Brač.

Jeśli potrzebujesz małej konsultacji, nie wiesz jak zaplanować swoje wakacje, albo chciałbyś zadać mi kilka pytań i dowiedzieć się praktycznych rzeczy dotyczących pobytu na wyspie Brač, wybierz podstawową ofertę KONSULTACJE.

Wakacje na wyspie Brač

 

Zapraszam do kontaktu, aby omówić szczegóły! polako.eu@gmail.com 
Polako