Moja przygoda z Chorwacją rozpoczęła się w 2009 roku. Od tamtego czasu każde wakacje spędzałam w tym kraju, a moim docelowym miejscem pobytu była wyspa Brač dla której całkowicie straciłam głowę!
W 2014 roku powstał mój blog podróżniczy Polako, na którym opisuję dla Ciebie fajne i ciekawe miejca w Chorwacji, polecam interesujące zabytki, oraz przybliżam Ci również te mniej popularne i turystyczne miejsca. Obecnie jestem szczęśliwą mieszkanką Bola i to właśnie z tego miejsca na ziemi relacjonuję co słychać w Dalmacji.

Przez te 6 lat blogowania otrzymywałam od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniami dotyczącymi wakacji nad Adriatykiem. Przez te 6 lat z wielkim zaangażowaniem starałam się odpisywać na każde Wasze maile i zapytania.
Zdobytą przez te wszystkie lata wiedzą dzieliłam się z Wami całkowicie bezpłatnie. Wielokrotnie na odpisywanie wiadomości poświęcałam cały dzeń i swój czas wolny. Cieszę się niezmiernie, że mogłam pomóc wielu osobom, które dzięki mnie pokochały Chorwację, a jeszcze bardziej jest mi miło, że duża część Was potrafiła docenić moją pracę miłym słowem zostawionym w komentarzu ❤

Ostatnio zaczęłam coraz mocniej szanować swój czas jaki poświęcam każdego dnia na prowadzenie bloga. Ogrom czasu i pracy jaki przeznaczam na tworzenie tej strony, utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robię jest naprawdę wartościowe i potrzebne. Stąd też postanowiłam wprowadzić na blogu konsultacje, w których otrzymacie jeszcze bardziej rzetelną dawkę informacji!

Jeśli tylko masz jakieś wątpliwości i nie wiesz jak przygotować się na wyjazd do Chorwacji, chciałbyś otrzymać poradę od osoby, która przebywa w tym kraju na co dzień, lub po prostu chcesz uzyskać odpowiedzi na kilka ważnych dla Ciebie pytań skorzystaj z mojej oferty.

Konsultacje Polako