Blog Polako obchodzi pierwsze urodziny

Blog Polako

Świętujemy!!! 🙂 Od początku lutego 2014 roku rozpoczęłam tworzenie bloga Polako. Przez pierwszy tydzień powstała szata graficzna (która z czasem zmieniła swój wygląd), menu bloga oraz wpisy informacyjne o Chorwacji.
Pierwszy, oficjalny post poszedł w świat 15 lutego i to właśnie tą datę uważam za początek narodzin bloga.
Przez ten czas na blogu ukazało się 117 postów co myślę, że jak na pierwszy rok moich pisemnych wypocin całkiem sporo. Uzbierała się też fajna liczba czytelników bloga, za co Wam niezmiernie DZIĘKUJĘ!

W związku z urodzinami zapraszam wszystkich na mały konkurs. Do rozdania mam dwa przewodniki po Chorwacji – „Chorwacja. W kraju lawendy i wina”. A co trzeba zrobić żeby książka trafiła właśnie do niego? Nic trudnego! Blog Polako

Wystarczy, że polubisz wybrany przez siebie post z mojego bloga, a pod nim umieścisz swój komentarz. Spośród wszystkim komentarzy wybiorę te dwa, które najbardziej mi się spodobają – będą zabawne, wzruszające, zaskakujące… Niech wasza twórczość zadziała 🙂 Komentarz może być powiązany z treścią posta, bądź też tematycznie odnosić się do całej Chorwacji.

Pamiętajcie, że liczą się tylko komentarze umieszczona na blogu. Wszelkie odpowiedzi umieszczone na fecebooku nie biorą udziału w konkursie!
Komentarze możecie umieszczać do dnia 13 lutego godziny 24.00. Wyniki ogłoszę 15 lutego.
I jeszcze tylko mała uwaga. Komentarze zostają zatwierdzane na blogu bezpośrednio przeze mnie, więc nie martwcie się jeśli wasz komentarz nie od razu pojawi się na blogu. Na pewno do mnie dotrze! Życzę wszystkim miłej zabawy i powodzenia – Blog Polako 🙂

Blog PolakoBlog Polako

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven − 1 =